Dětská houpací ovečka z bukového dřeva Bloomingville Rocking Toy

Dětská Houpací Ovečka Z Bukového Dřeva Bloomingville Rocking Toy

Dětská houpací ovečka z bukového dřeva Bloomingville Rocking Toy

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:Bloomingville
Cena:2999 Kč
Dětská houpací ovečka z bukového dřeva Bloomingville Rocking Toy 3,5 (70%) 20 hodnocení

Svět těch nejmenších má být hravý, barevný, optimistický a kouzelný. Přesně takové jsou hračky, doplňky a dekorace značky Bloomingville. Uvidíte, že potěší nejen vás, ale hlavně ta naše malá zlatíčka ♥ O značce: Designérka Betina Stampe byla při zakládání značky Bloomingville v roce 2000 poháněna láskou k severskému stylu bydlení. Od té doby sdílí své nadšení se světem. Na trh přichází s kreativním řešením pro každé bydlení díky scandi řešeným doplňkům a dekoracím (a to i pro ty nejmenší). Spolu se svým mužem, který se stal CEO Bloomingville, se snaží udržet hlavní myšlenku značku i po všech těch letech: rozdávat radost v sebemenších maličkostech. - Délka: 65 cm - Šířka: 34 cm - Výška: 48 cm - Nosnost: 40 kg - Váha: 3.8 kg - Typ: Unisex - Specifický materiál: Masiv dub, Polyester - Materiál: Dřevo - Doporučený věk: 1 - 3


 • Desková hra Legler Ludo Animals
  Desková hra Legler Ludo Animals

  Hračky Legler podporují dětskou fantazii, smysl pro detail i vývoj motoriky. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit..

  369 Kč
 • Dřevěné sudoku Legler
  Dřevěné sudoku Legler

  S hračkami Legler nepřichází jen hodiny zábavy. Provází je především rozvoj motorických a poznávacích dovedností vašich..

  549 KčVybavení pro: Dětské hračky V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit dětská houpací ovečka z bukového dřeva bloomingville rocking toy!
© 2021 Kontakt