Dětské teepee Djeco

Dětské Teepee Djeco

Dětské teepee Djeco

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:Djeco
Cena:1699 Kč
Dětské teepee Djeco 5 (100%) 27 hodnocení

Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky. Vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, ve kterém prožívají dobrodružství a hry. Pořiďte svým dětem látkové pestrobarevné teepee od značky Djeco. Velikost teepee je 100 x 164 cm. O značce Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama. Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl. - Šířka: 35 cm - Váha: 1.279 kg - Průměr: 110 cm - Výška: 47 cm - Délka: 7.8 cm - Typ: Unisex - Materiál: Textil - Doporučený věk: 1 - 3


 • Puzzle v rámu Legler World Map
  Puzzle v rámu Legler World Map

  Nechte děti, aby si postavily svět! S těmito 24 puzzlíky jim v tom nic nebrání. Součástí je navíc dřevěný rám, ale co je..

  1419 Kč
 • Vzdělávací puzzle Legler ABC Snake
  Vzdělávací puzzle Legler ABC Snake

  Hračky Legler podporují dětskou fantazii, smysl pro detail i vývoj motoriky. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit..

  419 KčVybavení pro: Dětské hračky V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit dětské teepee djeco!
© 2021 Kontakt